Poctivě a chutně

O nás...


Společnost pana Jiřího Červenky oslaví v letošním roce již dvacetosm let úspěšného působení na prudce se měnícím českém potravinářském trhu.  Podnikatelská  dráha Jiřího Červenky odstartovala v 18-ti letech v garáži, kde se začal zabývat balením a distribucí zboží, surovin. Postupem času se firma rozrostla o nové zákazníky a zaměstnance a rozšířila své aktivity. V současné době, také díky modernímu areálu v Sezimově Ústí,  je firma schopna poskytnout kompletní servis pro zákazníky.

Veškeré výrobní a balící prostory společnosti splňují přísné podmínky pro manipulaci s potravinami - systém HACCP. Díky kvalitnímu technologickému zázemí a erudovaným odborníkům ve výrobě je firma schopna velmi flexibilně reagovat na nové požadavky, potřeby a výzvy.

Po celou dobu svého podnikání klade pan Červenka velký důraz na poctivost, kvalitu a chutnost výrobků, což se mu dle reakcí spokojených zákazníků a dodavatelů daří opravdu skvěle. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům co nejkvalitnější výrobky bez „éček“ za rozumnou cenu.

Společnost se zaměřuje především na výrobu kořenících směsí, kterých na trh uvedla již více jak 350 druhů. Dále v portfoliu výrobků firmy najdete ochucené soli, česnekovou a křenovou pastu.

Výrobky z „alchymistické dílny chutí a vůní“ Jiřího Červenky jsou dodávány předním českým výrobcům masných výrobků, sýrů, restauracím, do školních jídelen, také maloobchodním zákazníkům například prostřednictvím studia Kulinář pana Petra Stupky, dále velkoobchodním zákazníkům a obchodním řetězcům.